"Enter"a basıp içeriğe geçin

TASARIM VE ÜRETİM

Bahçeşehir’de marangozluk hizmeti yanında tasarım hizmetimizde bulunmaktadır. Kişiye özel imalat ve ölçü hizmet vermekteyiz.

  • Bahçeşehir 1.kısım ve Bahçeşehir 2.kısımda mutfak dolabı tasarımı, imalatı ve montajı haricinde ; mutfak dolabı kapak tamiri, şişen tezgah tamiri, bozuk ray ve menteşe tamiri, süpürgelik tamiri, özel ölçü dolap imalatı, vintage mutfak ya da modern mutfak imalatları hizmetlerimiz mevcuttur.
  • Kapı montajı ve kapı meteşe tamiri, kapı kolu tamiri gibi hizmetlerimiz mevcuttur.
  • Genç odası, çocuk odası, ebeveyn yatak odası gibi mobilyalar için hem evinize özel ölçü hemde size özel ücretsiz 3ds max ve vray render ları ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca marangozluk hizmeti yanında ranza, yatak başlığı tamiri, döşeme tamiri, piston tamiri, çizik mobilya tamiri ve onarımı hizmeti sağlamaktayız.
  • Metal sandalye tamiri, kırık sandalye tamiri, çizik sandalye tamiri, pistonlu sandalye tamiri, sandalye mekanizma değişimi, ofis sandalye tamiri, sandalye döşeme tamiri ve onarımı hizmetleri vermekteyiz.
  • Ev yemek masası, mağaza masası, ofis masa takımı, ofis dolapları, zigon sehpa, modern sehpa gibi tüm imalatlar için hizmetimiz mevcuttur.

Mdf lam , sunta lam, lake, kompakt gibi tüm malzeme çeşitleri imalatlarımız mevcuttur.

Bahçeşehir marangozda mobilya fiyatları;

Mdf lam sunta lam lake ve membran kapak gibi mutfak imalatlarında m2 fiyatı 750-1500 tl arasında değişmektedir.

Bazen mutfak mobilya fiyatlarında özellikle m2 yerine mtül fiyatı da verilmektedir.

Kullanıcıya bağlı olarak her bütçede tasarım ve imalat imkanı mevcuttur. Bahçeşehir 1. kısım ve Bahçeşehir 2. kısımda marangozluk hizmeti yanında tamir ve servis hizmetimizde fiyat; whatsapp üzerinden gönderilen fotograflar değerlendirilerek verilmektedir.

Whatsapp üzerinden değerlendirilen tamiri yapılacak mobilya için; malzeme + işçilik bedeli hesaplanır.

Malzeme ihtiyacı olmayan mobilya tamiri için; işin işçilik değeri kadar min:100 tl gibi bedel hesaplanır.


İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir